Мобільний додаток В РЕБРО для iOS або ANDROID

Назад

ООО! Давати задню - це не вихiд. З нами голодним, не залишишся.

Умови доставки Акції
Акції

Мобільний додаток В РЕБРО для iOS або ANDROID

27.04.2020

Ми запустили бонусну програму В РЕБРО у вигляді додатку для будь-яких сучасних смартфонів. Кожне замовлення в гастропабі В РЕБРО принесе Вам бонуси у розмірі 10% від суми замовлення. Ці бонуси можна обміняти на приємні подарунки. У додатку також є можливість оформити доставку, дізнатися про актуальні новини та вигідні пропозиції.

Все, що необхідно – це завантажити додаток В РЕБРО в офіційних магазинах:

App Store  Play Market 

Під час оплати рахунку в В РЕБРО потрібно натиснути кнопку «Карта лояльності» і потім показати співробітнику гастропабу QR-код що з’явився в додатку. Він считає код і поповнить Ваш персональний бонусний рахунок. Якщо ж Ви оформите доставку через додаток то бали автоматично нараховуються на наступний день. Накопичивши певну кількість бонусних балів, Ви зможете обміняти їх на смачні подарунки від В РЕБРО. Просто оберіть подарунок зі списку і натисніть кнопку «Отримати!» Пред’явіть QR-код, що з’явився співробітнику В РЕБРО чи сповістіть про подарунок оператора!

СХЕМА ДОСТАВКИ
1
ЗАМОВЛЕННЯ
Оберіть за допомогою нашого сайту, додатку у App Store, Google Play або просто з меню, страви, які вам точно до душі. Всі замовлення готуються вручну, виключно зі свіжих продуктів від надійних постачальників, безпосередньо перед виїздом кур'єра.
2
УМОВИ ДОСТАВКИ
Замовлення приймаються:
з 12:00 до 22:00
Телефон для замовлення:
(093)099-63-36
Доставка по Києву безкоштовна!
Мінімальна сума замовлення по Оболоні - 250 грн.
Мінімальна сума замовлення по іншим районам Києва - 700 грн.
3
ЧАС ДОСТАВКИ
Зазвичай, ми доставляємо за 40-60 хв. але іноді завантаженість може вплинути на цю цифру. Сподіваємося на Ваше розуміння.
4
ОПЛАТА
При отриманні замовлення одразу ж перевірте якість страв і комплектацію (наявність серветок, всіх столових приборів і т.д.). Якщо у Вас є претензії до якості продукту, повідомте про них кур'єра, абож зателефонуйте оператору.
Сплатити можно готівкою або карткою Visa i MasterCard безпосередньо на сайті. Приємного вам апетиту!
Доставка