Франшиза

Про ресторан

Ресторан м'яса і пива «В ребро» є володарем «Бронзової Пальмової Гілки», за версією міжнародної ресторанної премії «Leaders Club Ukraine», а також номінантом на кращий м'ясний ресторан за версією Національної ресторанної премії «Сіль».

Про кухню

Подаємо чудове м'ясо, вирощене в домашніх умовах, у кращих українських постачальників і приготоване за моєю власною рецептурою на дровах фруктових дерев: Реберця BBQ, Крильця-Гриль, Стейк «Ribeye» та багато іншого. Для любителів морепродуктів готуємо Стейк з Лосося, а також обсмажені на грилі Тигрові Креветки з соусом зробленому на основі Сірача.

Про бар

Особливістю нашого бару є селекційне пиво, яке було підібрано спеціально під меню ресторану. Є напої міцніше, є безалкогольні. Що лити за ребро, вирішувати вам. Душевний персонал допоможе вам вибрати саме те що потрібно!

Франчайзинговий пакет готового ресторанного бізнесу включає:

Повна технологічна і практична документація - технологічні карти на страви з меню, навчальна рецептура на всі страви, стандарти зовнішнього вигляду, бренд-бук, специфікація по обладнанню та по посуді, дисциплінарна політика і внутрішні правила компанії, посадові інструкції та стандарти обслуговування, основні прийоми продавця.

Готові дизайнерські рішення - рекомендації по стилістичному оформленню ресторану, розробка дизайн-проекту і ремонт вашого приміщення (за рахунок франчайзі).

Тримаємо в курсі - відкритий доступ до новинок меню, оновленню внутрішніх документів, законодавчих актів, новим постачальникам та іншої корисної інформації.

Маркетинг та реклама - надаємо доступ до всіх ресурсів і рекламних матеріалів, створюємо тематичні сторінки в соціальних мережах, додаємо ваш ресторан в карти Гугл. Адмініструванням може займатися наш СММ фахівець.

Навчаємо - навчання персоналу проходить в два етапи: на першому етапі персонал проходить 10 денне стажування в Києві. На другому етапі Шеф-кухар та технолог нашого ресторану приїжджає в будь-яку точку планети і запускають ваш ресторан.

Постійно підтримуємо та розвиваємо - надаємо можливість навчання персоналу на кухні нашого ресторану, в разі виходу нових страв або для навчання додаткового персоналу.

Паушальний внесок: 15 000$ Роялті: 2,5%
1 / 2

Есть ли у Вас опыт в ресторанном бизнесе?

Доставка